مشاوره تخصصی طراحی و اجرا

ما این نوید را به شما میدهیم که مشاوران متخصص و قابل اعتمادی برای پروژه های شما بوده و با حضور در محل پروژه های شما ، بدون در نظر گرفتن بعد مساحت و در تمام ساعات کاری اداری شما را در دستیابی به خواسته هایتان یاری نماییم.

مقرون به صرفه بودن کار

ما با آگاهی از تمامی ضوابط مختلف شهرداری این نوید را به شما میدهیم که طراحی های انجام شده توسط این دفتر به دلیل بهینه بودن، شما را از پرداخت هزینه های مضاعف برای اصلاح طرح های معماری بی نیاز نماید.

تعهد کاری

دفتر آبان طرح ایوان با سابقه طولانی در بحث طراحی و اجرا این مهم را تضمین مینماید که مسئول صحت تمامی نقشه ها و مدارک طرح در تمام مراحل کاری باشد و کاربردی ترین پیشنهادات اجرا و جزئیات خاص اجرایی را در طراحی بگنجاند.

کوتاه کردن زمان انجام کار

آبان طرح ایوان با داشتن طراحان حرفه ای و اجرای تخصصی خدمات طراحی و اجرا به صورت همزمان ، به تخصصی ترین شکل ممکن در انجام طرح های اجرایی قدم برداشته و زمان انجام پروژه ها را به حداقل رسانده است.

خلاقیت و نوآوری در پروژه ها

دفتر آبان طرح ایوان با تکیه بر توان علمی مهندسین  خود و با بهره گیری از دانش روز معماری و آمیختن آن با خلاقیت و تجربه کاری، ارائه کننده ی پروژه های خلاق ، کارآمد و موفق به شما  کارفرمایان و سازندگان فعال در عرصه ساختمانی میباشد.

طراحی همسو با سلایق کارفرما

از مشخصه های اصلی دفتر آبان طرح ایوان در انجام طرح های معماری هم قدم شدن با کارفرما در جهت تامین سلایق ایشان در طرح نهایی میباشد.

پروژهای در حال اجرا

آخرین نوشته ها

نظارت انتخابی نوشته شده توسط دفتر معماری آبان

نظارت انتخابی

شهرهوشمند نوشته شده توسط دفتر معماری آبان

شهر هوشمند

خانه مسکونی فیلیپ جانسون نوشته شده در مقاله سیر تکوینی توقعات از نما

سیر تکوینی توقعات از نما

villapartment village wroten by aban office

(2A (Architectural & Art

پروژه این هنوز هم می آید طراحس شده توسط اشتراوس و هیلگارت در مقاله جوایز نما نوشته شده است

جوایز نما « دو جایزه برای اشتراوس و هیلگارت »

فهرست
آیا سوالی دارید؟